بازدید از هلال احمر

بنی آدم اعضای یکدیگرند                                      که در آفرینش زیک گوهرند چو عضوی به دردآورد روزگار                                  دگر عضوها را نماند قرار با توجه به بازدید علمی دانش آموزان پایه پنجم دبستان پیشتازان از جمعیت هلال احمر کرمان و مصادف بودن ای...
1402/10/24

برگزاری دیوار مهربانی

زندگی ما را با اندوخته هایمان نمی سنجند؛ بلکه ملاک سنجش، بخشایش و ایثار ماست. مهربانی هایمان را ذخیره نکنیم.   یادمان باشد سرآغاز و چکیده صفات جمالی که خداوند برای خود انتخاب کرده "بخشندگی" و "مهربانی" است.   خدایا... یاریمان ده تا با بهره جستن از نامت و کلامت، بهره ای هرچند ناچیز از کثرت رحمت واسعه ی تو نصیبمان گردد.    با فرا رسیدن فصل سرما، دیوار مهربانی با هدف کمک به نیازمندان ، با حضور پرشور دانش آموزان در آموزش...
1402/10/04

بزرگداشت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)

به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) دانش آموزان علاوه بر ادای احترام به مقام و جایگاه این بانوی والامقام با فضائل اخلاقی شان آشنا شدند.
1402/10/04

برگزاری جشن یلدا

یلدا، مجالی است برای تکرار هر آنچه روزگاری، سرمشق خوبی هایمان بوده اند و امروز بر روی طاقچه عادت هایمان غبار می‌گیرند و فراموش می‌شوند. مجالی است برای دیدن عزیزانی که تصویر و صدایشان در پس مشغله‌های زندگی رنگ باخته اند. مجالی است برای نشستن لبخند بر لبان کودکان، در آغوش پر مهر بزرگ ترها. یلدا مجالی است؛ مجالی برای من، مجالی برای شما، تا همگی، لحظه‌های شیرین با هم بودن را تجربه کنیم. یلدا بر خانواده بزرگ پیشتازان&...
1402/10/04

برگزاری کارگاه آموزش خانواده

کارگاه تخصصی در تاریخ 2 دی ماه با حضور پرشور اولیا و سخنرانی جناب آقای دکتر ایل کا و جناب آقای مرادی (کاردرمانگر) برگزار شد که در این جلسه پیرامون علل صافی کف پا ، انواع آن و راه های درمانی،  توضیحاتی ارائه گردید.
1402/10/04

اجرا طرح شکرگزاری

خداوندا تو را سپاس برای همه لحظاتی که ما را آگاه ساختی تا بتوانیم به آنچه به ما عطا نمودی نظر کنیم و بابت همه آن ها شکر را به جا آوریم. با توجه به اهمیت شکرگزاری از امروز در دبستان پیشتازان طرح شکرگزاری اجرا می شود تا در کنار فرزندان عزیزمان بتوانیم احساس خوب سپاس گزاری  ، رضایت و لذت از لحظات زندگی را تجربه نماییم و با  به اشتراک گذاشتن این احساس و تجربه به بهبودی زندگی فردی  ، اجتماعی خود کمک نماییم.
1402/09/06

برگزاری نمایشگاه کتاب

برگهای سبز با رگبرگهای سفید، باعث میوه دادن درخت می‌شوند ؛ و برگهای سفید با رگبرگهای سیاه ، باعث ثمر دادن مغزها … به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی و ترویج فرهنگ مطالعه روزهای یکشنبه و دوشنبه (21 و22آبان ماه) نمایشگاه کتاب در مدرسه برگزار  شد.علاوه بر آن هدف از برپایی نمایشگاه ایجاد فرصت خرید مستقل و حس مسئولیت پذیری دانش آموزان می باشد.
1402/08/22

بزرگداشت روز جهانی کودک

به کوچکی جثه کودکان خود نگاه می کنیم، غافل از این که این پاهای کوچک پر رنگ ترین رد پاها را روی دنیای ما باقی می گذارند و این قلب های کوچک به اندازه یک دنیا، شادی در خود گنجانده اند. کودکان، روح هایی بزرگ هستند که در ظرف های کوچک خود را جا داده اند. به مناسبت فرا رسیدن هفته کودک برنامه های شاد و مفرحی در آموزشگاه برگزار شد.
1402/07/23

روز جهانی تخم مرغ

در تاریخ 17 مهرماه که روز جهانی تخم مرغ نام گذاری شده است برای آشنایی دانش آموزان با اهمیت و ارزش بالای تخم مرغ و گنجاندن این ماده غذایی طبیعی ، سالم ، کامل و مقوی در وعده غذایی ، برنامه های که شامل برگزاری سفره سالم ، نمایشگاهی از خلاقیت ها و کاردستی های دانش آموزان با تخم مرغ ، پخش کلیپ ، ساخت پوستر و همچنین مصرف تخم مرغ یا غذایی با ترکیب تخم مرغ در وعده ی صبحانه امروز اجرا شد
1402/07/23

جلسه مجمع عمومی و انتخابات انجمن اولیا و مربیان

جلسه مجمع عمومی و انتخابات انجمن اولیا و مربیان با موضوع نکاتی در ارتباط با رفتار نسل جدید براساس تجارب سایر کشورها در تاریخ 22 مهرماه برگزار شد.در این جلسه به نکاتی که پدران و مادران در ارتباط با فرزندانشان لازم است مدنظر قرار دهند و همچنین تفاوت های رفتاری ، تربیتی و محیطی دو نسل همچنین آسیب هایی که در صورت عدم توجه به نکات تربیتی در سنین پایین تر ممکن است نسل آینده را درگیر کند ، صحبت شد.
1402/07/23
Prev 1 Next 
Top