بازدید مدیر دبستان پیشتازان از مراکز آموزشی و مدارس فنلاند

  • بازدید مدیر دبستان پیشتازان از مراکز آموزشی و مدارس فنلاند

در راستای بررسی و الگوگرفتن از به روزترین وکارآمد ترین سیستم های آموزشی ساره ابراهیمی نژاد مدیر دبستان پیشتازان از مدارس و مراکز آموزشی و پژوهشی فنلاند بازدید کرد.

در این بازدید توسط تیم مجرب آموزشی فنلاند به مدیریت آقای Hanuu ، ساره ابراهیمی نژاد به عنوان یکی از افراد این تیم از مراکز آموزشی و مدارس ابتدایی و دبیرستان ، فنی وحرفه ای و دانشگاه تربیت معلم فنلاند دیدار کرد.

خانم ابراهیمی نژاد در خصوص بازدید صورت گرفته بیان کرد که با توجه به اینکه کشور فنلاند به عنوان یکی از کشورهای موفق در سیستم آموزشی است می توان به عنوان الگویی کارآمد و به روز مورد توجه قرار گیرد.وی همچنین افزود: گر چه سیستم آموزشی فنلاند بر اساس سیاست های کلی همان کشور پایه ریزی شده است اما می توان برخی روش ها و الگوها را به صورت بومی سازی شده پیاده سازی کرد . در ادامه ساره ابراهیمی نژاد عنوان کرد: یکی از نکات حائزاهمیت توجه به تفاوت های دانش آموزان و برنامه ریزی جهت تقویت مهارت های فردی آن ها می باشد. ضمنا توجه ویژه به توانمند سازی مربیان و معلمان یکی از مهم ترین موضوعات مورد توجه سیستم های آموزشی فنلاند به شمار می آید.

759 بار

بازدید

2 دقیقه

زمان مطالعه

1 گفتگو

تعداد دیدگاه

دیدگاه (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

عالی

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما